Teikiate paslaugas? Pritraukite naujus klientus, lengviau ir greičiau

Šiuo metu 3taškai jau ne tik unikali pardavimo sistema, atvedanti naujų, lojalių klientų, užtikrinanti Jūsų tiesioginį paslaugų pardavimą, bet ir puikus reklamos įrankis, leidžiantis pasiekti plačią Jūsų būsimų klientų auditoriją.

Mes bendradarbiaujame

Pradėkite bendradarbiavimą su mūsų ir pamirškite nuolatinį reklamos rūpestį. Gaukite visus galimus privalūmus bei dovanas ir tapkite dar viena mūsų „Bussines to bussines“ sekmės istorija!
Tapus 3 taškų verslo klubo nariu, Jūs ne tik pritrauksite naujų klientų, bet ir padidinsite savo žinomumą, rekomendacijas bei reitingą savo konkurentų tarpe. Mums reikia tokių profesionaliu specialistų kaip Jus! Pradėkite bendradarbiavimą jau šiandien. Verslas tai Jus, o reklama pasirūpinsime mes.

Kaip tai veikia?

Pasirūpinsime visais sudėtingais techniniais klausimais. Sutaupysite valandas Jūsų laiko. Viena užklausa užtikrina ramybę, jog nepraleidote geriausio pasiūlymo. Mūsų paslaugos yra visiškai nemokamos. Jokių žvaigždučių, vos įskaitomo teksto ar tarpininkavimo mokesčių, viskas yra lengva, paprasta ir be rūpesčių.

Mes bendradarbiaujame su patikimais, žinomais ir mažiau žinomais tiekėjais iš įvairių Lietuvos miestų, kurių tikslas – kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą

Lengviau pradėkite reklamą su 3taškais

Susikurti puslapį ir pradėti reklamą portale labai paprasta. Užtruksite vos kelias minutes arba Jums padės mūsų specialistai. Pildyti ar redaguoti puslapį galėsite kada norėsite ir kiek norėsite.

Lengviau pasiekite ieškančius Jūsų paslaugų

Jūsų sukurtas puslapis bus randamas portale jau po kelių sekundžių. Jį galės rasti portalo lankytojai, kurie ieško Jūsų paslaugų. Taip pat gausite bendras klientų užklausas ir galėsite klientui pasiūlyti savo paslaugas.

Lengviau įtikinkite rinktis Jūsų paslaugas

Savo puslapyje galėsite publikuoti savo kontaktinę informaciją, atliktų darbų galeriją, paslaugų kainas ir klientų rekomendacijas. Tai yra viskas, ko reikia, kad įtikintumėte klientą rinktis būtent Jus.

Kodėl verta dirbti su 3 taškais?

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Jūs galite pasinaudoti mūsų patirtimi ir žiniomis. Mūsų tikslas, kad informaciją apie Jūsų paslaugas rastų kuo daugiau lankytojų. Šiuo metu mūsų paslaugų palyginimo platformą jau ne tik unikali pardavimo sistema, atvedanti naujų, lojalių klientų, užtikrinanti Jūsų tiesioginį paslaugų pardavimą, bet ir puikus reklamos įrankis, leidžiantis pasiekti plačią Jūsų būsimų klientų auditoriją. Mūsų bendras tikslas, kad sistema tarnautų tiek paslaugų ieškantiems, tiek jas teikiantiems.

Pagalba kuriant puslapį

Mūsų profesionali komanda sukurs Jums akį traukiantį Jūsų verslo puslapį.

Puslapio rodymas mūsų sistemoje

Jūsų puslapis bus rodomas mūsų sistemos paieškoje, žemėlapyje pagal lokaciją, rekomendacijose ir kt.

Bendros klientų užklausos

Klientui užpildžius užklausą, Jūs būsite iš karto informuotas apie naują klientą, jog Jūsų sritis yra kažkam aktuali.

SEO optimizacija

Jūsų puslapis bus matomas paieškos sistemose pagal populiarias vartotojų užklausas, kitaip vadinamais raktažodžiais.

Puslapis be konkurentų reklamos

Jūsų asmeniniame puslapyje niekur nebus rodoma kitų paslaugų ( Jūsų konkurentų) reklama.

Kreditai puslapio iškėlimui

Kad padidintumėte savo puslapio matomumą, galėsite įsigyti „žvaigždes“, kurios iškels Jūsų puslapį kitų tiekėjų atžvilgiu.

Straipsnis apie Jus ir Jūsų verslą

Kad įgytumėte klientų pasitikėjimą, parašysime apie Jus straipsnį kaip rekomenduojamą paslaugų tiekėją.

Partnerių dovanos

Be klientų srauto gausite asmenines dovanas!

Sėkmės istorijos

Mūsų klientai ir partneriai yra sėkmingi, visų gyvenimo sričių aktyvistai. Prisijunkite rašyti savo sėkmės istoriją jau šiandien. Prisijunkite prie mūsų ir pamirškite nuolatinį reklamos rūpestį. Gaukite visus galimus privalūmus bei dovanas ir tapkite dar viena mūsų „Bussines to bussines“ sekmės istorija! Mums reikia tokių profesionaliu specialistų kaip Jus !