Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Ekologiškos verslo dovanos

Nori dovanų su mintimi ir verte? Net ir po 10 metų prisilietus prie medžio jis liks medis.

Ką padovanoti švenčių laikotarpiu ar įmonės gimtadienio proga?

Pasirinkę mūsų ekologiškas, šiltas dovanėles savo darbuotojams Jūs parodysite dėmesį jiems ir taip prisidėsite ne tik prie geresnio klimato žemėje, bet ir geresnio emocinio mikroklimato darbe ir taip pagerinsite darbuotojų našumą.

Neramu iš kur užsisakyti originalių dovanų?

Pasirinkite mus kaip nuolatinį Jūsų įmonės partnerį ir mes garantuosime aukštą gaminių kokybę, originalią ir individualią dovanėlių išvaizdą ir visa tai už konkurencingą kainą.

Kokias naudas gausite pasirinkę mus?

  1. Malonų ir sklandų bendradarbiavimą.
  2. Nebereikės prieš kiekvieną didesnę šventę sukti galvos kokias dovanas ir iš kur užsakyti savo klientams, darbuotojams ir partneriams.
  3. Prie užsakymų visuomet gausite papildomų nemokamų gaminių.
  4. Užsakymai bus pagaminti laiku.
  5. Saugosite gamtą ir remsite jaunos šeimos verslą <3

Ne visada galime būti gamtoje, bet galime pasirūpinti, kad gamta būtų arčiau Jūsų <3

 

Kaina nuo 0,60 Eur


Gaminių projektavimas ir gamyba

Projektuojame ir gaminame specifinius baldus, dovanas šventėms, namams ir verslui.

Kaina nuo 10 Eur


Graviravimas lazeriu

Graviruojame metalą, stiklą, organinį stiklą, įvairius stiklinius, metalinius ir medinius daiktus.

Kaina nuo 10 Eur


Pjovimas lazeriu

Ruošiame brėžinius ir pjaustome lazeriu fanerą nuo 3mm iki 12mm storio. Organinį stiklą nuo 0,5mm iki 20mm. Medžio plokštes be šakų iki 1cm.  Medžio dulkių (MDF) plokštes iki 1cm storio.

Kaina nuo 10 Eur


Kuriame ir įgyvendiname įvairius meninius projektus

Bendradarbiaujame su socialinių paslaugų namais, kultūros centrais, bendruomenėmis, muziejais ir kt. Kuriame menines instaliacijas, išskirtinius baldus, dalyvaujame socialiniuose projektuose. Kaip pavyzdys yra socialinių paslaugų namuose besilankančių vaikų įtraukimas į istorinį ir kūrybinį procesą. Vaikams duodama specialiai paruošta abėcėlė ir būtent tam kraštui būdingų liaudies ornamentų pavyzdžiai. Vaikai juos perpiešia, interpretuoja, mokosi ir kuria. Vėliau visi jų darbai paverčiame į brėžinius, o po to į fizinius gaminius, kaip pvz abėcėlė su jų originaliais piešiniais. Taip pat galimi variantai piešinius perkelti ant baldų, stendų, iškabų, įrankių ir kita.

Bendradarbiaudami su savivaldybėmis ir kultūros centrais sukuriame įvairius originalius gaminius, tokius kaip savivaldybės herbas su vietiniais originaliais liaudies ornamentais, kuris pavirsta į laikrodį ar kitą praktišką gaminį.

Kaina nuo 100 Eur