Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Skaidrūs - permatomi tentai terasoms ir pavėsinėms

Šie tentai – ne tik praktiški, bet ir puikiai puošia aplinką. Jie labai sparčiai populiarėja Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Skaidrūs PVC tentai yra gerokai pigesni už stiklą. Juos ir naudoti, prižiūrėti kur kas paprasčiau, lyginant su įstiklintomis terasomis. Skaidrūs lauko terasų, pavėsinių ir stoginių tentai atsparūs vėjui, tiesioginiams saulės spinduliams, krituliams, sniegui.

Vienas didžiausių privalumų – tentų prieš naudojimą neriekia išlankstyti, o panaudojus – sulankstyti. Jie apsaugo terasą nuo drėgmės, kitų nepalankių aplinkos sąlygų, todėl terasos ilgą laiką atrodo lyg ką tik įrengtos. Skaidrūs tentai gražiai susilieja su pastato fasadu ir daugeliu atvejų netgi pagerina estetinį vaizdą. Skaidrūs PVC tentai yra universalūs, todėl gali būti pritaikomi prie įvairių konstrukcijų pastatų.

Mėgaukitės buvimu terasoje bet kokiu oru visus metus!

Tentai gali būti pagaminti vientisi – vienspalviai arba su skaidriu – permatomu PVC langu, galime įmontuoti užtrauktukus durims, kad galėtumėte bet kada lengvai iš terasos patekti į kiemą. Paviljonams, terasoms, pavėsinėms pritaikyti skaidrūs tentai yra gražūs, patvarūs bei patikimi. Tentai apsaugos Jūsų terasos ir pavėsinės grindis, sienas bei baldus, todėl jie tarnaus daug ilgiau ir reikalaus mažiau priežiūros.

PVC tentai gali būti ir puiki reklamos priemonė! Todėl dažnai šio tipo tentus galime  pamatyti viešbučių, kavinių, restoranų, kaimo turizmo sodybų ar privačių namų poilsio zonose. Kultūros įstaigos juos naudoja renginiuose, parodose, prezentacijoms ar kitiems projektams.

Kaina nuo 20 Eur


TENTAI SUNKVEŽIMIAMS IR VILKIKAMS

Gaminame tentus bortinėms, tentinėms, užuolaidinėms priekaboms ir puspriekabėms, populiariausių gamintojų Schmitz, Krone, Wielton, Schwarzmueller ir kitų gamintojų puspriekabėms.

Galimybė ant priekabos užklijuoti Jūsų įmonės logotipą ar kitą informacinę reklamą, kad būtumėt matomi kelyje, o tai nemokama reklama Jūsų įmonei.

Pritaikome priekabas TIR (muitinės) reikalavimams, atliekame profesionalų ir greitą tentų remontą.

Įvairių spalvų ir matmenų tentai sunkvežimiams ir vilkikams, individuali gamyba, skirta  būtent Jūsų priekabai.

Puspriekabių tentų gamyboje naudojame seno tento diržus ir ratukus, profilius tento įtempimui, apatinius ir viršutinius adapterius, išskyrus atvejus kai dėl susidėvėjimo ar senumo reikia keisti naujais.

Puspriekabės tento gamyboje naudojama: tentinė medžiaga “Panama”, veržlės, aliuminės kniedės, kabliukai, kilpos, muitinės juostelės, muitinės trosas, troso antgaliai, užuolaidiniai diržai, ekspanderiai, užplakami žiedai 12mm, užplakami žiedai 40mm, dirželiai, cinkuotos sagtys.

“Panama” PVC tentinė medžiaga yra patvaresnė ir storesnė, nei įprasto PVC tento, todėl naudojama puspriekabių tentų, užuolaidinių prierkabų tentų ir kt. priekabų gamyboje. Daug atsparesnė vėjui, saulei, blukimui ar kitiems atmosferos poveikiams.

Dirbame su Vokiečių įmonės Verseidag Coating & Composite tentine medžiaga, tai ypač atsparus ir tvirtas PVC tentas, turintis visus reikiamus sertifikatus.

Verseidag labai daug dėmesio skiria tentų gamybai, šie tentai puikiai tinka priekaboms, puspriekabėms ir kitiems uždengimams gaminti.

PVC Tentų (tentinės) medžiagos gamyba transporto sektoriaus įmonėms padėjo VERSEIDAG Coating & Composite pasiekti užsibrėžtų tikslų. Mūsų klientai liko patenkinti, nes tentai yra atsparūs, tvirti, neprisigeria purvo, yra lengvai valomi ir prižiūrimi.

Tentai dažniausiai yra naudojami gamintojų, kurie gamina tentinius uždangalus, skirtus komerciniams transportui: puspriekabėms, priekaboms, taip pat automobilių priekaboms ir įvairaus pobūdžio uždangalams.

Tentai nekeičia savo techninių parametrų nuo -30C iki +70C, nepraleidžia vandens. Tentai atsparūs UV spinduliams, šalčiui, saulei ar kitiems atmosferos poveikiams.

Kaina nuo 7 Eur


TENTAI SAVIVARČIAMS

Gaminame tentus savivarčiams, birių krovinių pervežimui. Tentai lengvai suvyniojami, pritaikome visus reikalingus laikiklius, vamzdžius lengvesniam suvyniojimui, rankenas…

Tentai gaminami iš 670g-900g storio, Vokietijos gamintojo Verseidag tento, todėl yra ypač tvirti, ilgaamžiai ir atsparūs drėgmei bei mechaniniam poveikiui.

Kaina nuo 8 Eur


TENTAI PRIEKABOMS

PVC tentų gamyba lengvųjų automobilių priekaboms.

Tentai lengvųjų automobilių bortinėms ir lygioms priekaboms su atsidarančiu priekiu ir galu puikiai apsaugos Jūsų krovinį nuo lietaus, vėjo, saulės ar kitų nepalankių veiksnių vežant krovinį.

Įvairių spalvų ir matmenų individualiai gaminamus tentus pritaikome Jūsų priekabai.

Užklijuosime ant naujo tento reklamą, kad būtumėte dar geriau matomi. Reklama ant tentų ir automobilių – viena efektyviausių reklamos formų.

Gaminami kabliukais, auselėmis, ekspanderiu ar muitinės trosu tvirtinami priekabų tentai.

Dirbame su vokiečių įmonės „Verseidag Coating & Composite“ tentine medžiaga. Tai ypač kokybiškas, atsparus ir tvirtas PVC tentas, turintis visus reikiamus sertifikatus.

„Verseidag“ labai daug dėmesio skiria tentų gamybai. Šie tentai puikiai tinka priekaboms, puspriekabėms uždengti ir įvairiems kitiems uždangalams gaminti.

PVC tentų (tentinės medžiagos) gamyba transporto sektoriaus įmonėms padėjo „Verseidag Coating & Composite“ pasiekti tikslų ir tapti rinkos lydere. Mūsų klientai lieka labai patenkinti, nes tentai yra atsparūs, tvirti, į juos neįsigeria purvas, todėl tentus dar paprasčiau valyti ir prižiūrėti.

Tentai dažniausiai yra naudojami komerciniam transportui: puspriekabėms, priekaboms, taip pat automobilių priekaboms ir kitiems įvairaus pobūdžio uždangalams.

Kaina nuo 8 Eur


REKLAMINIAI TENTAI

Gaminame reklaminius tentus:
Lauko reklamai
Pastatų fasadui
Lengvūjų automobilių priekaboms
Vidaus reklamai
Foto sienelėms
Tentai parodoms
Tentai kabinami autostradose
Rool-up stendai

Tai įvairiausio dydžio tentiniai plakatai, gaminami iš specialaus, drėgmei atsparaus, neblunkančio ir ilgaamžio 450gr. storio audinio. Spausdinami plačiaformate spauda, kuri užtikrina aukščiausią kokybę. Jie atsparūs aplinkos ir atmosferos poveikiui. Naudojami ilgalaikei ir trumpalaikei reklamai. Tento su reklama pritvirtinimui sukalami metaliniai žiedai per kuriuos ir tvirtinamas tentas. Gamindami tentus, turėsite galimybę patys išsirinkti  rūšį, dydį, spalvą ir medžiagas. Abejojantiems – visada esame pasirengę padėti profesionalia konsultacija. Prireikus, teikiame maketavimo paslaugas, kainuos nuo 20 eur + pvm, priklauso nuo maketo sudėtingumo.

Viskas, ko jums reikia, bus pagaminta laiku ir kokybiškai. Mūsų produkcija jus operatyviai pasieks, kad ir kokiame respublikos kampelyje bebūtumėte! Visą produkciją galime pristatyti per kurjerį.

Reklaminiai tentai yra viena iš populiariausių ir pigiausių reklamos priemonių. Tentai gaminami iš PVC reklaminio audinio, kuris yra atsparus atmosferos poveikiui ir UV spinduliams. Tentai gali būti įvairiausių dydžių 1×2, 2×2, 2×3, 3×3, 3×4, 4×4, 4×5, 3×6, 4×8, 5×5, 10×5, 14×4, 15×5, 10×20 ir t.t. 🙂

Kaina nuo 6 Eur