Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Psichologo konsultacija

Teikiu konsultacijas, su elgesio problemomis susijusiais klausimais: Baimė, kaltė, nerimas, pyktis, agresija, kerštas, meilė, nepasitikėjimas, savivertė, pavydas, motyvacijos trūkumas. Mane domina netradicinis švietimas, tai neturėtų būti suprantama, kaip “sielos gydymas”, o veikiau kaip elgesio inžinerija / elgesio išmanymas. Elgesio inžinierius turi ne tik žinoti apie tai, kas vadinama “dvasiniu pasauliu” ar “siela”, bet ir išmanyti fiziką, chemiją, biologiją ar matematiką, mūsų kūne, tada tai apibendrinti ir tada rasti žmones sudominančių pavyzdžių, kad iliustruoti, organizmo funkcijas ir struktūras. Konsultacijos pagal pobūdį analogiškos psichologinėms konsultacijoms. Jos vyksta nuotoliniu. Akd. val ~ 50 min, 30 Eur. Garantuojamas išklausimas, konfidencialumas. Po konsultacijos siūloma atlikti socialinių užduočių / eksperimentų, rekomenduojama literatūra.

Kaina nuo 30 Eur už val.


Redaktoriaus paslaugos - minčių išsigryninimas

Redaguoju jūsų tekstus. Nuo vieno sakinio iki mokslinių knygų. Redaguodamas padedu aiškiai žinoti, ką norėjome pasakyti. Remiuosi matematika, su matematika susijusiais mokslais.

"Kai mes manome ką nors, po metų pasikeičia mūsų supratimas. Net jeigu rašome mokslo knygą, po kelių metų pastebime, kad vyksta visai ne taip. Kai aiškiai nežinai ką nori pasakyti, kyla baimė, nerimas, pyktis, neapykanta, atsiranda "ego" problemos, karai. Po redagavimo, jūsų tekstas nebus priklausantis kultūrai, kurioje augote. Taip kaip fizikos, chemijos ar matematikos kalba, neturi požiūrio, atsinešto iš kultūros. Jūsų pasaulėžiūrai daro poveikį tėvai, pažįstami, žiniasklaida, stendai prekybos centruose, verslo žmonių reklamos; o kaip jaustis blaiviai?"

Daugiau info:

https://www.facebook.com/Redagavimo-paslaugos-min%C4%8Di%C5%B3-i%C5%A1sigryninimas-112003274588878

Kaina nuo 20 Eur už val.


Vaikų psichologinė konsultacija

Jeigu kreipiatės dėl savo vaikų:

Dirbu netradicinio švietimo mokymosi įstaigoje (mokykloje) su 8-14 metų vaikų edukavimu ir sudominimu, mokslais. Dažniausiai į mane kreipiasi tėvai, kurie skundžiasi, kad jų vaikas maištauja, neklauso, nelanko mokyklos ar geria ir rūko. Turiu nemažai patirties šiuose klausimuose, todėl pasakysiu iš karto, kad psichologo šiems vaikams nereikia. Jiems reikia tinkamą išsilavinimą suteikiančių tėvų, kurie labai aiškiai žino, kodėl vaikas taip elgiasi. Galiu padėti suprasti priežastis ir tai įdomi veikla bet kokiam suaugusiam žmogui. Tai ne "tėvų problemų gydymas", o pastebėjimai ir priėjimas prie išvadų tiems, kurie augina savo vaikus. Pavyzdžiui psichologo vaikams, psichologo nereikia.

Kaina nuo 30 Eur už val.


Meno terapijos užsiėmimai
Kaina nuo 30 Eur už val.


Porų konsultavimas

Santykių gerinimo klausimai, porų konsultavimas. Kas kuria santykių problemas? Kokios pagrindinės priežastys?

Kaina nuo 30 Eur už val.