Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Šviesolaidinis internetas

Ekofon laikosi principo: jei mūsų klientai gauna geresnį pasiūlymą iš kito operatoriaus ir tai įrodo, mes pageriname savo pasiūlymą.
WiFi įrenginį bei kitą įrangą Jums pristatysime sukonfigūruotą (paruoštą naudoti). Mūsų specialistai nemokamai padės padaryti reikiamus pakeitimus Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kad iškarto galėtume pradėti naudotis paslauga.
Ekofon interneto bei kitų paslaugų teikimui naudoja paskutinės kartos pačią pažangiausią GPON technologiją, kuri nereikalauja įrengti aktyvių taškų (elektros) tarp Ekofon centrinės įrangos ir abonento būsto, kas ne tik užtikrina maksimalią kokybę, bet ir stipriai sumažina tinklo gedimo tikimybę.
Ekofon, net esant didžiausiai tinklo apkrovai, garantuoja greitį ne mažesnį nei 75% nuo nominalaus sutartyje nurodyto greičio.

Kaina nuo 13,90 Eur už mėn.


Televizijos paslaugos

Paskutinės kartos IP televizija leidžia ne tik žiūrėti programas, bet ir sustabdyti gyvą vaizdą ir vėliau tęsti peržiūrą nuo to paties momento, jungtis prie YouTube net turint seno tipo televizorius, nemokamai žiūrėti daugybę filmų ir tas sąrašas nuolat atsinaujinamas. Taip pat yra galimybė peržiūrėti įrašytas programas.

Kaina nuo 10 Eur už mėn.


Fiksuotas telefono ryšys

Nemokami skambučiai tarp visų Ekofon klientų Lietuvoje (telefoną galima įrengti naudojant ir kito operatoriaus internetą).
Viena sąskaita už visos šeimos skambučius.
Galimybė turėti telefono aparatus su daugiau nei vienu nešiojamu rageliu. Tai leidžia nemokamai kalbėti. Ypač patogu nuosavų namų savininkams, norintiems nemokamo ir patikimo ryšio tarp aukštų arba su šalimais esančiais pastatais (pavėsinė, dirbtuvė ir pan.).
Nemokamos minutės ne tik į fiksuotojo, bet ir į mobiliojo ryšio telefonus.
Skambučiai į užsienio šalis tik nuo 0,019 €.
Galimybė kito operatoriaus numerį perkelti į Ekofon tinklą nemokamai.

Kaina nuo 2,60 Eur už mėn.


Wifi maršrutizatorius 5G MESH

WIFI MESH stiprintuvus, namuose galite sukurti WiFi stiprintuvų tinklą (angl. Wi-Fi mesh), su kuriuo jūsų internetui nekliudys niekas: nei storos sienos, nei didelės namų erdvės, nei kitos kliūtys, kurios gali silpninti interneto signalą, naudojant tik vieną maršrutizatorių. Su šia įranga jūsų namuose WiFI veiks stipriai ir plačiai: ir prie darbo stalo, ir vonioje, ir net kiemo terasoje.

Mūsų MESH DECO stiprintuvas gali perduoti net 100 % maršrutizatoriaus transliuojamo interneto greičio ir parinkti optimalų WiFI ryšio šaltinį. Paprastas stiprintuvas, kurį galite įsigyti parduotuvėje, gali perduoti vos iki 30 % greičio ir tinkamiausio ryšio šaltinio neparenka ir nepadaro viena rouminga namuose.

Kaina nuo 10 Eur už mėn.


Tarptautiniai skambučiai iš mobilaus telefono

Skambinti galite iš savo mobiliojo telefono, nepriklausomai kokio operatoriaus paslaugomis Jūs naudojatės. Netaikome jokių mėnesinių, abonentinių ar minimalaus prakalbėjimo mokesčių, t.y. JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ. Šia paslauga galite naudotis, jei turite Lietuvos, Didžiosios Britanijos operatorių mobilaus ryšio numerius.

Kaina nuo 2,6 Eur už mėn.