Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Meno terapijos užsiėmimai

Meno terapijos užsiėmimai

Dramos terapijos užsiėmimai vyksta grupėje. Gali būti pažintiniai ir tęstiniai, atsižvelgiant į grupės interesus, tikslus. Remiamasi proceso dramos, kai kuriais pasakų terapijos, biblioterapijos metodais ir viskuo kas priimtina grupei aptarus.

Kaina nuo 25 Eur


Kūrybinių dirbtuvių vedimas renginiuose

Pasitelkus teatro bet dramos priemones ar elementus, aptariame "žaidimo taisykles", o programos turinys vykdomas kūrybinių dirbtuvių būdu. Jis veda terapinio proceso link, saviugdos, savęs pažinimo keliu, prisipildančio naujų patyrimų, gilaus edukacinio turinio, tinkamo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Kaina nuo 200 Eur


Biblioterapija, kai "dalyvauja" lėlės ir daiktai

Pasaką ir/ar istoriją, pasirinktą skaitytą knygą, analizuojame kartu, per dramos veiksmą, pasitelkiant bei "prakalbinant" tikrą istoriją turinčius daiktus ar lėlės. O lėlė juk - įdvasintas daiktas!

Kaina nuo 25 Eur


Nuotoliniai užsiėmimai, pasitelkiant lėles

Individualūs ar mažų grupių užsiėmimai tėvams, kartu su vaikais (1 vaikas ir 1 suaugusysis), "Lėlės guodžia, moko, gydo".

Kaina nuo 25 Eur


Dramos terapija grupėms

Dramos terapijos sesijos uždaroje arba atviroje grupėje (12-15 žm.). Susitarus gali būti tęstinės. Susipažinus ir išsiaiškinus grupės interesus, tikslus, remiamasi socialinės dramos, proceso dramos, kūrybinio rašymo, biblioterapijos metodais, naudojant visa kas tinkama ir priimtina grupei.

Kaina nuo 200 Eur