Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Šviesolaidinis internetas

Dėl šiuolaikiškų techninių sprendimų, tvaraus „Cgates“ šviesolaidinio interneto greitis siekia iki 1 Gb/s. Tad patogiai naršykite namuose, prisijungę tiek įrenginių vienu metu, kiek reikia Jums. Visai nesvarbu, ar naršysite, siųsite didelius vaizdo failus, žaisite kompiuterinius žaidimus, ar naudosite vaizdo pokalbių programėles – su greitu ir patikimu „Cgates“ šviesolaidiniu internetu tą darysite be jokių trikdžių. Neribotas „Cgates“ internetas namams patenkins išrankiausio „internauto“ poreikius.

Kaina nuo 9,90 Eur/mėn.


Išmanioji televizija

Su „Cgates“ sumania televizija visada turėsite ką žiūrėti, nes kas kartą galite rinktis iš daugiau nei 10 000 įvairių laidų ar filmų 15 dienų Sumanios TV archyve. Prasukite ar sustabdykite filmą, kurį žiūrite dabar, įsirašykite patikusias laidas ar filmus į ilgalaikę saugyklą, klausykitės radijo stočių iš viso pasaulio, nuomokitės filmus, dainuokite karaokė – „Cgates“ išmanioji televizija visa tai gali.

Kaina nuo 6,50 Eur/mėn.


Video nuoma

-

Teirautis kainos.


Belaidis internetas

Jei Jūsų namo nepasiekia „Cgates“ šviesolaidinis tinklas, galite rinktis belaidžiu ryšiu teikiamą internetą. Jam nereikalinga telefono linija, o naujos kartos įranga leidžia pasiūlyti iki 40 Mb/s interneto greitį.

Kaina nuo 9,50 Eur/mėn.


Internetas ir televizija

Nesvarbu, ar prie televizoriaus praleidžiate daug laiko, ar visai mažai – Sumani „Cgates“ televizija yra puikus sprendimas jūsų laisvalaikiui. Kartu pasirinkite spartų, stabilų ir neribotą šviesolaidinį interneto ryšį Jūsų namams.

Kaina nuo 15 Eur/mėn.