Palikti atsiliepimą
Teikiamos paslaugos
Vietinio, atvykstamojo/išvykstamojo turizmo ir keleivinio transporto paslaugos

UAB JND viena iš nedaugelio kompanijų Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje, teikiančių vietinio, atvykstamojo/išvykstamojo turizmo ir keleivinio transporto paslaugas:  atvykstamasis, išvykstamasis ir vietinis turizmas, grupinės ir  individualios kelionės, turai po Europos ir Skandinavijos šalis, automobilių, minivenų, mikroautobusų nuomą su vairuotoju ar be jo, turistinių mikroautobusų ir autobusų nuoma bei keleivių pervežimo paslaugas.

Mūsų tikslas – patenkintas klientas, todėl dirbame profesionaliai, efektyviai, patikimai.

Mūsų vizija - tapti keleivinio transporto paslaugų ir automobilių nuomos lydere savo regione.

Mūsų misija – teikti prieinamos kainos, aukščiausios kokybės ir į klientą orientuotas transporto paslaugas.

Kompanijos puoselėjamos vertybės:

Profesionalumas – patirtis, sklandus darbas, respektabilus elgesys, siekiant užsitarnauti klientų ir konkurentų pagarbą.

Efektyvumas – aukšta paslaugų kokybė bei lankstumas, už patrauklias kainas tenkinant kiekvieno kliento individualius poreikius.

Patikimumas – mums svarbus kiekvieno kliento komfortas, todėl nuolat stengiamės tobulėti tam, kad teiktume aukščiausios kokybės keleivinio transporto ir autonuomos paslaugas.

Kelionės organizatorius UAB JND, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 16144. Prievolių užtikrinimo Swedbank garantija. Nr. 20-010182-GM.

Mėgaukitės judėjimo laisve ir pastebėkite skirtumą…

Kaina nuo 100 Eur


Automobilių nuomos paslaugos su vairuotoju

Siūlome paslaugą automobiliai nuomai su vairuotoju Klaipėdoje. Keleivių pervežimai, svečių pasitikimai, verslo kelionės. Vestuvių transportas.

Kaina nuo 100 Eur


Minivenų, Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Minivenųl, mikroautobusų nuoma su vairuotoju Klaipėdoje. Opel Vivaro, Renault Trafic, Ford Custom minivenų nuoma su vairuotoju Klaipėdoje. Minivenai nuomai su vairuotoju Jūsų patogioms kelionėms, eksursijoms, išvykoms su draugais.

Kaina nuo 50 Eur


Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju. Nauju, komfortabilių, turistinės klasės mikroautobusų nuoma, vairuotojų paslaugos. Keleivių pervežimai Klaipėdoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir visoje Europoje. Privatūs ir grupių pervežimai naujais 8-20 vietų mikroautobusais. Mikroautobusų nuoma su vairuotojų Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje - Jūsų kelionėms, šeimos šventėms, apžvalginėms eskursijoms, išvykoms į koncertus, renginius, įmonės šventėms. Dėmesys komfortui, paslaugų kokybei ir platus mikroautobusų nuomos pasirinkimas pagal poreikius ir pageidavimus. Keliaukite saugiai ir patikimai, Jūsų kelionės tai mūsų rūpestis !

Kaina nuo 100 Eur


Autobusų nuoma

Tursitinių autobusų nuoma Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Išskirtinio komforto, turistinės deluxe klasės Volvo 9900HD ar Setra 416HD autobusai, patogūs ir komfortabilūs Bova Futura/Magiq ar Mercedes-Benz Tourismo turistiniai autobusai kelionėms, išvykoms, eksursijoms Klaipėdoje, Kuršių Nerijoje, Lietuvoje ir Europoje.

Turistinės klasės, naujų mikroautobusų Mercedes Benz Sprinter nuoma. Komfortabilūs ir talpūs nedidelioms keleivių ar turistinių grupių pervežimams, eksursijoms, kelionėms Lietuvoje ir Europoje.

Kaina nuo 170 Eur