Visada ieškome iniciatyvių, gabių ir atsakingų

Esame perspektyvi ir nuolat auganti paslaugos palyginimo bendrovė, visada atvira iniciatyviems, naujovių bei pokyčių nebijantiems darbuotojams. Esame savitos kultūros organizacija, visada pasiruošusi mokytis ir mokyti.

Kodėl verta dirbti 3taškai?

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Šiandien rinkoje savo paslaugas siūlo daugybė tiekėjų, tačiau išsiaiškinti, kurie iš jų geriausi – laiko ir energijos reikalaujantis uždavinys. Mes siekiame palengvinti šią užduotį ir patarti, kurie tiekėjai labiausiai tiktų Jums. Atsižvelgdami į vartotojų poreikius, sukūrėme paprastą ir efektyvią sistemą. Darbuotojai yra mūsų sėkmės pagrindas. Nuolat ieškome motyvuotų, energingų, gebančių bendrauti, norinčių tobulėti ir siekti karjeros aukštumų. Mes siūlome atsakingą darbą ir karjeros galimybes bendrovėje, puikų papildomų naudų paketą ir atlygio sistemą. Stengiamės tobulėti kiekvieną dieną tam, kad atliktume savo darbą vis geriau.

Komandinis darbas

Naudodami šiuolaikinės modernios kompanijos darbo organizavimo modelius, mes skatiname komandinį darbą.

Inovacijos

Mes bendradarbiaujame su patikimais, žinomais ir mažiau žinomais tiekėjais iš įvairių Lietuvos miestų, kurių tikslas – kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

Profesionalumas

Stengiamės, kad kiekvienas kompanijos darbuotojas taptų geriausiu savo srities specialistu. Laikomės politikos, niekada nenustoti mokytis.

Mes stipriname savo komandą ir ieškome:

Nerandate tinkamo darbo pasiūlymo - atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą (CV)