Kokybė, greitis ir profesionalumas

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Jūs galite pasinaudoti mūsų patirtimi ir žiniomis, kas leis Jums pasirinkti tinkamą paslaugos tiekėją. Mūsų prioritetas yra klientų aptarnavimas, palaikymas, o kas svarbiausia – rezultatas!

Strategija

Siekiame, kad paslaugų ieškantys klientas paprasčiau ir greičiau atrastų patikimus pagal poreikius atitinkančius paslaugų teikėjus, o kokybiškai besistengiantys dirbti paslaugų teikėjai visada turėtų pakankamai naujų klientų. Sistemoje įregistruoti tiekėjai teikia tokias paslaugas, kaip: internetas ir televizija, statybos, apdaila, internetas, it, interjeras, butinės paslaugos, reklama, dizainas, spauda, buhalterinės apskaitos pasaugos, mokymai, renginiai, šventės, transportas, grožio paslaugos, gydymo paslaugos, nuomos paslaugos, sporto paslaugos, pramogos, turizmas, paslaugos augintiniams ir daug kitų paslaugų.

Kodėl 3taškai sistema?

3taškai yra geriausias būdas paslaugas užsisakyti pigiai, paprastai ir greitai. Garantuojame, jog paslaugų kaina Jums bus tokia pati arba mažesnė nei užsakant tiesiogiai iš paslaugų teikėjo. O mūsų klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia, susijusius su paslaugų pasirinkimo klausimais, nuo 9 iki 17 val., 5 dienas per savaitę, ištisus metus. Stengiamės tobulėti kiekvieną dieną tam, kad atliktume savo darbą vis geriau ir profesionaliau.

Sėkmės istorijos

Mūsų klientai ir partneriai yra sėkmingi, visų gyvenimo sričių aktyvistai. Prisijunkite rašyti savo sėkmės istoriją jau šiandien. Prisijunkite prie mūsų ir pamirškite nuolatinį reklamos rūpestį. Gaukite visus galimus privalūmus bei dovanas ir tapkite dar viena mūsų „Bussines to bussines“ sekmės istorija! Mums reikia tokių profesionaliu specialistų kaip Jus !